Skip to main content

5G w Mik Net Mobile

Co zyskujesz dzięki 5G od Mik Net mobile?

 

Internet 5G to najnowsza generacja sieci komórkowej.

  • Internet 5G w Mik Net mobile działa z szybkością technologiczną do 600 Mb/s i obejmuje swoim zasięgiem aż 13 milionów mieszkańców Polski! Odkryj możliwości jakie przyniesie Ci 5G!

Korzyści 5G w Mik Net

Zabawa

Graj w chmurze na telefonie, szybko ładuj filmy i pobieraj muzykę, korzystaj z rozrywki na najwyższym poziomie, a wszystko to na smartfonach, urządzeniach VR i AR.

Wolność

Jak na stadionie lub koncercie… Z 5G od Mik-Net mobile nie przegapisz żadnej akcji, w jednej chwili możesz stanąć twarzą twarz z największymi gwiazdami i poczuć się, jakbyś właśnie przebywał w samym centrum wydarzeń. Z domu lub skądkolwiek chcesz!

Sukces

Internet – podstawowe narzędzie do pracy i nauki. 5G od Mik-Net mobile to technologia przyszłości, dostępna już dziś, dzięki której Ty też możesz w pełni rozwinąć skrzydła. Cały świat masz na wyciągnięcie ręki!

Bliskość

Więcej kontaktu z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi… Błyskawicznie ładujesz pliki, dzielisz się zdjęciami, a podczas wideorozmów obraz jest tak płynny, jakbyś był tuż obok rozmówcy. 5G od Mik-Net mobile to bliskość nawet, gdy jest się daleko.

Biuro obsługi klienta
81 466 90 00
biuro@mik.net.pl
Strefa klienta
Internetowe Biuro Obsługi Klienta
Polub nasz profil na facebooku
fb.com/miknetmiknet