Skip to main content

Mik Net - Wesołówka
Internet światłowodowy
Internet radiowy
Telewizja 4K
Telefon komórkowy LTE/5G
Telefon stacjonarny VoIP

Od momentu założenia naszej firmy, ciągle doskonalimy się i rozszerzamy gamę usług, zapewniając szybki dostęp do Internetu poprzez światłowód oraz połączenie radiowe w zasięgu kilkudziesięciu kilometrów od Łęcznej.

Usługi dostępu do Internetu światłowodowego, Internetu radiowego transmisji programów telewizyjnych oraz telefonii komórkowej i stacjonarnej oferowane przez Mik-Net są idealne dla mieszkańców miejscowości  Wesołówka oraz przedsiębiorców, zapewniając kompleksowe rozwiązania komunikacyjne. Mik-Net z dumą oferuje klientom połączenia internetowe światłowodowe i radiowe o wysokiej przepustowości i dostępności, najwyższą jakość programów telewizyjnych 4K oraz niezawodne usługi telefonu komórkowego LTE/5G (mobilnego)  jak i telefonu stacjonarnego VoIP.

Internet stacjonarny Mik-Net, oparty na światłowodzie, charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką niezawodnością i jakością. Dzięki stosowanej przez nas technologii przewyższa on parametrami (szybkość, stabilność) Internet oferowany na liniach telefonicznych. Bez limitów danych i ograniczeń, niezależnie od pogody i odległości od centrali możliwy jest dostęp do wszystkich zasobów światowej sieci.

Internet stacjonarny Mik-Net jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm, jak i rezydencji, które chcą mieć niezawodny, szybki dostęp do Internetu światłowodowego oraz najwyższą jakość transmisji programów telewizyjnych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Biuro obsługi klienta

81 466 90 00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu w Biurze Obsługi Abonenta.

Ul. Sportowa 1, Łęczna

Godziny pracy
poniedziałek – piątek 8:00 do 16:00
sobota – nieczynne

e-mail:. biuro@mik.net.pl

Pomoc Techniczna

81 466 99 00

Zgłoszenia serwisowe po godzinie 16:00 do 8:00 oraz dni wolne od pracy przyjmowane są przez automat.

Dane firmy

Auto-MiK Żurek Sp.J.

Podzamcze 245
21-010 Łęczna
Nip 713-231-41-82

Formularz kontaktowy

  Biuro obsługi klienta
  81 466 90 00
  biuro@mik.net.pl
  Strefa klienta
  Internetowe Biuro Obsługi Klienta
  Polub nasz profil na facebooku
  fb.com/miknetmiknet