Skip to main content

Mik Net Brzeziny - tani internet

Szybki internet do domu i mieszkania – Brzeziny

Jesteśmy lokalnym dostawcą internetu, świadczącym usługi informatyczne dla osób prywatnych i firm. Od momentu powstania naszej firmy stale się rozwijamy i poszerzamy zakres oferowanych usług, zapewniając szybki dostęp do Internetu w promieniu nawet kilkudziesięciu kilometrów od Łęcznej.

Mik-Net oferuje usługi dostępu do Internetu o wysokiej przepustowości i dostępności dla mieszkańców Brzezin oraz przedsiębiorców. Nasze szybkie i niezawodne połączenia zapewniają dostęp do zasobów i informacji, których potrzebuje Twoja firma. Możesz być pewien, że twoja firma otrzymuje najlepszą możliwą usługę internetową, korzystając z oferty firmy Mik-Net. Oferujemy Internet stacjonarny, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, niezawodnością i jakością. Dzięki zastosowanej przez nas technologii, przewyższamy parametrami(szczególnie szybkością i stabilnością) internet oferowany na liniach telefonicznych. Bez limitów danych i ograniczeń, niezależnie od pogody i odległości od centrali, można mieć dostęp do wszystkich światowych zasobów. Internet stacjonarny Mik-Net jest idealnym rozwiązaniem dla firm i rezydencji, które chcą mieć niezawodny i szybki dostęp do Internetu. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

 

Internet dla firm Brzeziny, okolica

Mik-Net oferuje dostęp do Internetu dedykowany zarówno dużym podmiotom gospodarczym, jak i mniejszym przedsiębiorcom. Oferujemy klientom biznesowym i z sektora publicznego łącza internetowe o wysokiej przepływności i dostępności. Możesz być pewny niezawodności naszej usługi, ponieważ Mik-Net posiada własną światłowodową i radiową sieć szkieletową na terenie Łęcznej i okolicznych miejscowości, wykonaną z wykorzystaniem urządzeń firm Cisco, Ubiquiti, Mikrotik oraz Supermicro.

Charakteryzuje się ona doskonałymi parametrami, wysoką niezawodnością i jakością, przewyższającą internet oferowany na łączach telefonicznych pod względem prędkości i stabilności. Przy nieskrępowanym limicie danych i bez żadnych ograniczeń, niezależnie od pogody i odległości do centrali, możesz mieć dostęp do wszystkich zasobów globalnej sieci.

Biuro obsługi klienta

81 466 90 00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu w Biurze Obsługi Abonenta.

Ul. Sportowa 1, Łęczna

Godziny pracy
poniedziałek – piątek 8:00 do 16:00
sobota – nieczynne

e-mail:. biuro@mik.net.pl

Pomoc Techniczna

81 466 99 00

Zgłoszenia serwisowe po godzinie 16:00 do 8:00 oraz dni wolne od pracy przyjmowane są przez automat.

Dane firmy

Auto-MiK Żurek Sp.J.

Podzamcze 245
21-010 Łęczna
Nip 713-231-41-82

Formularz kontaktowy

  Biuro obsługi klienta
  81 466 90 00
  biuro@mik.net.pl
  Strefa klienta
  Internetowe Biuro Obsługi Klienta
  Polub nasz profil na facebooku
  fb.com/miknetmiknet